Konum: Anasayfa
  • Neden WORKINTURKEY?

  • CottGroup

  • BPO Servisleri

  • Bordro Servisi

  • Türkiye Hakkında

  • Partnerimiz Mobility HR

WorkinTurkey
work in turkey, Türkiye'de çalışma izinleri

 

WORKINTURKEY Türkiye'de bir çok önemli kuruluşa insan kaynakları, danışmanlık, muhasebe, mali müşavirlik ve eğitim konularında hizmet veren CottGroup®'un bir oluşumudur. Grubun bilgi ve tecrübe birikimi tüm süreçlerin kusursuz bir şekilde takip edilmesi için önemli bir alt yapı oluşturmaktadır. Diğer taraftan WORKINTURKEY ikamet , çalışma ve diğer tüm izinlerde bir ajans mantığı ile hareket etmeyip kendi avukatları ile sürecin tamamını takip etmektedir. Sadece izinler konusunda uzmanlaşmış avukatların özellikle başvuru ve sonrasındaki takipleri işlemlerin sorunsuz ve garantili olarak tamamlanmasını sağlamaktadır. Başvurular sırasında yapılan hatalar izinlerin alınamamasına hatta problemli durumları olmayan kişilerin dahi vize sürelerinin dolması ile sınır dışı olmalarına neden olmaktadır. Reddedilen dosyalar ile ilgili düzeltme talepleri zaman almakta ve yine vize sorunları yaşanmaktadır.

 

Konusunda yetkin olmayan kişilerin yaşattıkları sorunların düzeltilmesi çok zor bazen de imkansızdır. Bu nedenle WORKINTURKEY uzman avukatları ve müşteri temsilcileri ile işlemlere başlamadan detaylı analiz yapmakta ve gereken tüm bilgileri eksiksiz olarak aktararak sürecin sağlıklı işlemesine çalışmaktadır.

CottGroup®

CittGroup Holistic Business Services

 

CottGroup®, insan kaynakları, mali müşavirlik, muhasebe, eğitim, yazılım ve teknoloji firmalarından oluşan bir çözüm merkezidir. Firmalar, bu kombinasyon içerisinde tek bir servis tanımı ve tek bir fatura ile ihtiyaç duydukları bir çok hizmeti sağlayabilmektedirler. Yabancı yatırımcılar Türkiye'deki yatırım kararlarına yön verirken tek bir kontakt ile tüm süreci yürütebilmektedirler.


Ofis ihtiyacından, araç kiralama, telefon servisleri ve çalışanların gider takibi gibi tüm noktalarda hem hizmetin elde edilmesi, hem de sonuçlarının raporlanması konusunda CottGroup® benzersiz esneklikte hizmetler sunmaktadır.


CottGroup®, kullandığı yüksek teknoloji sayesinde sorun teşhis ve çözümlerinde öne çıkmaktadır. Global tecrübesi ile lokal çözümler geliştirmeye odaklanmış olan nitelikli personelimiz, tüm süreçlerde müşterilerimizin yanında olma sorumluluğunu taşımaktadır.

BPO bpo_bordro, payrollServisleri

 


BPO, idari işlerin yönetiminin dış kaynaklar tarafından gerçekleştirilmesi olarak da ifade edilebilen Business Process Outsourcing yani İş Sürecinde Dış Kaynak Kullanımı tanımının kısaltmasıdır. BPO hizmetlerine örnek olarak bordro yönetimi, yabancı yatırımcılar için danışmanlık, expat ve vize işlemleri, müşteri ilişkileri yönetimi, insan kaynakları, yasal veri tabanı sağlama, muhasebe gibi sınırsız bir liste oluşturulabilir. Boss'un sağladığı BPO hizmetleri temel olarak müşterilerinin belli iş fonksiyonlarını, müşterilerin ihtiyaçlarını etkili çözümlerle karşılayabilen bilgi, deneyim ve teknoloji kombinasyonu sayesinde alanında uzmanlaşmış bir organizasyona, daha az maliyetli, daha hızlı ve daha etkili bir şekilde delege edebildiği bir servis hizmetidir.

 

Bordro Servisleri

Bordro Servisleri -Bordro outsource

Boss'un sağlamış olduğu bordro yönetimi servisi müşterilere bordro yönetimi ile ilgili tüm fonksiyonları delege edebileceği tatmin edici bir özgürlük sağlar. Bordro yönetimi servisi, CottGroup® şirketlerinin bir araya getirdiği bilgi ve deneyim ile şirketlerin ihtiyaç duyduğu, bordrolama hizmetlerini, tüm yasal sorumluluğu devralarak outsource eder. Boss aynı zamanda geliştirdiği bordro yazılımı ve yıllık izin takibi sistemeleri ile kurumların ihtiyaç duyduğu self-service ik hizmetlerini de sağlamaktadır. Bordro outsourcing ihtiyacı en çok idari departmanların sorumlu olduğu işlerle ve yasal formalitelerle zaman kaybetmek yerine temel işlerine konsantre olmak isteyen kurumlarda kendini gösterir.

Turkiye

 

Ülkenin Resmi Adı Türkiye Cumhuriyeti
Başkent Ankara
Yönetim Biçimi Parlamenter Demokrasi
Nüfus 75 Milyon (2011)
İş Gücü (Nüfus) 26,7 milyon (2011)
Ortanca Yaş 29,7 (2011)
Resmi Dil Türkçe
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Başbakan Binali Yıldırım
Yüz Ölçümü 783.562,38 km²
Koordinatlar 39° 55' Kuzey, 32° 50' Doğu
Saat Dilimi GMT +3
Komşu Ülkeler Bulgaristan, Yunanistan, Suriye, Irak, İran, Azerbaycan, Ermenistan, Gürcistan
Büyük Kentler (Nüfus) İstanbul (13,3 milyon), Ankara (4,8 milyon), İzmir (3,9 milyon), Bursa (2,6 milyon), Adana (2,1 milyon)
İklim Ilıman; yazları sıcak ve kuru, kışları ılık ve yağışlı
Telefon Kodu +90
İnternet Ülke Alan Kodu .tr
Elektrik Voltajı 220 V, 50 Hz
Para Birimi Türk Lirası (₺)
Finansal Merkez İstanbul
GSYH 772 milyar ABD doları (2011-Cari Fiyatlar)
Kişi Başına GSYH 10.444 ABD doları (2011)
İhracat Tutarı 135 milyar ABD doları (2011)
İthalat Tutarı 241 milyar ABD doları (2011)
Turizm Geliri 23 milyar ABD doları (2011)
Turist Sayısı 31,5 milyon (2011)
Doğrudan Yabancı Yatırım 15,9 milyar ABD doları (2011)
Yabancı Şirket Sayısı 29.283 (2011)
Enflasyon Oranı % 10,4 (TÜFE-2011)
Ana İhracat Pazarları Almanya (% 10,3); Irak (% 6,2); İngiltere (% 6,0); İtalya (% 5,8);  Fransa (% 5,0) (2011)
Ana İthalat Kaynakları Rusya (% 9,9); Almanya (% 9,5); Çin (% 9,0); ABD (% 6,7); İtalya (% 5,6) (2011); Rusya (% 9,9); Almanya (% 9,5); Çin (% 9,0); ABD (% 6,7); İtalya
(% 5,6) (2011)
Ticaret Anlaşmaları
  • AB ile Gümrük Birliği Anlaşması
  • Arnavutluk, Bosna Hersek, EFTA üyesi ülkeler (İzlanda, Norveç, İsviçre ve Liechtenstein), Fas, Filistin, Gürcistan, Hırvatistan, İsrail, Karadağ, Makedonya, Mısır, Sırbistan, Suriye, Şili, Tunus, Ürdün ile Serbest Ticaret AnlaşmasıAB ile Gümrük Birliği Anlaşması Arnavutluk, Bosna Hersek, EFTA üyesi ülkeler (İzlanda, Norveç, İsviçre ve Liechtenstein), Fas, Filistin, Gürcistan, Hırvatistan, İsrail, Karadağ, Makedonya, Mısır, Sırbistan, Suriye, Şili, Tunus, Ürdün ile Serbest Ticaret Anlaşması
Trafik Akışı Sağdan

Partnerimiz Mobility HR
Mobility HR logo

 

Mobility HR, mobilite ve personel kiralama konusunda outsource hizmeti veren bir kuruluştur. On yılı aşkın bir süredir sektördeki çalışmaları ile dünya lideri haline gelmiştir.

 

Mobility HR, her ülkenin farklı mevzuatları hakkında edindiği tecrübeleri, terzi ustalığı ile her ülkeye ve her firmaya özel sunarak, sözleşme yönetimi, yabancı personelin yasalara uyumluluğu, vb. hizmetleriyle firmaların, girişimcilerin ve işe alım ajanslarının ihtiyaç duydukları tüm süreçlerde yanlarında olmaktadır.

 

Mobility HR, uluslararası arenada konusunda uzman ekibiyle optimizasyonu sağlanmış ve yerel mevzuata uygun bir şekilde,  en uygun çözümleri sunarak global mobilite yönetimini 75'ten fazla ülkede bulunan partnerleri aracılığıyla sağlamaktadır. Yeni pazarlarda hizmet vermeyi hedefleri arasında üst sıralara yerleştirmiştir.


Günümüz ekonomisinde global pazarlara olan ilginin giderek artması şirketleri çetin bir yarışa zorlamaktadır. İnsan kaynakları ve bordro süreçlerinin outsource edilmesi maliyetinizi düşürüp, evrak yükünüzü azaltırken kendi işinize odaklanıp bu sayede işinizi geliştirmenize olanak sağlayarak verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olur.

 

Mobility HR, şirket bünyesinde bulundurduğu uzmanları ve iş ortaklarından aldığımız destekle sizlere ihtiyaç duyduğunuz en iyi hizmeti sunmaktadır. Global tecrübesi ile Mobility HR, uluslararası pazardaki stratejinizibelirlerken her konuda danışabileceğiniz en iyi partneriniz olacaktır.